| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, si anume ma simt atras de baieti (nu stiu chiar daca ma simt atras de baieti) si ma tot gandesc la ei, si inainte ma gandeam la fete.Sunt sanse sa fiu gay? BTW o singura data m-am gandit cum ar fi sa fac sex cu un baiat si de atunci nu ma mai pot gandii cum ar fi cu fete.

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Nu esti gay, poate bi. Din ce zici banuiesc ca ai undeva la 14-15 ani si nu prea ai experienta. Este normal la pubertate hormonii sa mai devina" dezorientati". Nu trebuie sa te stresezi, totul va fi bine daca lasi lucrurile sa decurga natural.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat