| Fireheart1996 a întrebat:

Am 14 ani. Cum pot face rost de bani? Cele mai bune idei primesc fundista :X P. S.: Sunt fata.

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Livreaza ziare.
ai grija de catei.
stabileste impreuna cu mama ta ce treburi sa faci prin casa si pentru asta sa primesti o suna de bani.
ai grija de copii.
ai vecinilor
sau ai rudelor
du-te la promotii in carrefour
imparte pliante
ai grija de animalutse...
etc

5 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Kauta pe net persoane care au nevoie de cineva care sa imparta fluturase pentru a'si face reclama la produsele pe care le are de vanzare.esti platita pe saptamana, si nu conteaza nici ce varsta aihappy.
succes!
funditabatting eyelashes?

| foxi a răspuns:

Depinde de sex! Baiat sau fata?

| virusake a răspuns:

Din moment ce esti la scoala, nu prea ai cum.
Poate doar printr-un contract de colaborare cu aia de la avon, dar si acolo trebuie sa ai o varsta...

| Lovely a răspuns:

Te poti face reprezentant avon sau oriflame. e foarte simplubig grin
poti promova produse in supermarketuri ( adica sa imparti plianta)
la redactia unui ziar
cam asta poti la 14 anithinking

| Mambojamboo a răspuns:

Eu cred ca tu cauti o slujba cat mai usoara asa ca si idea cu impartit fluturase ii o varianta sau mai poti sa fi ajutor la un magazin, speli masini da nu cred ca vrei.In fine sper ca te-am ajutat, eu oricum sunt baiat si nu prea stiu multe despre fete. tongue