| anonim_4396 a întrebat:

Cand nu ai bani ce idei iti trec prin cap pentru a face rost de ei?

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Poti intinde mana. Sau sa imparti plainte. Sa te inscri intr-o firma care se ocupa cu promotii. Joci barbut. Poker online. Chestii d-astea big grin

3 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Vrei idei cum sa faci bani multi, asta costa scump, 10% din castig, eu fac bani multi fara sa fac nimic, doar rulez bani in ecomomie.Noroc si bani multi!

| girllll a răspuns:

Avon

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.in cazul meu. cer de la parintsi devil) love struckx sh.se aduna din fiecare zi.sau gasesc si eu vreun job.prin cartier sau.[[ ca stau la casa]laughing))winking