| boyofflame a întrebat:

Am 14 ani si 70 de Kg... Cam mult stiu si nu stiu ce sa fac mai ales in anotimpul asta rece ca sa slabesc deoarece am facut box 2 luni nimic seara nu mananc si alerg muult, si nu stiu ce sa mai fac nu mai suport precizez ca am 1.65 si sunt genu` ala mic si gras si nu pot sa slabesc va rugam ajutati-ma. Orice ajutor e binevenit. A da si diete am incercat dar cele mai multe trebea sa mananc la scoala...

Răspuns Câştigător
| jora92 a răspuns:

Hai sa iti povestesc ceva o fost plecata maicamea is tata din tara 2 luni cat o plecat eu o trebuit sa-mi fac mancare, deci cand uitam cand nua veam chef mancam numa cand imi aduceam aminte,
nu manca numa fructe tii foame bea o cafea, manca o banana apucate de jocuri online vezi cum slabestiwinking

1 răspuns:
| Mihai7best a răspuns:

Du-te la sauna decat sa iti distrugi stomacul nemancand happy