| cristicrisu a întrebat:

Am 14 ani si pe la 12 am vazut un baiat care iesise cu catelu in parc pe atunci aveam si eu catel (acum nu mai am) atunci eram indiferenta cu baiatul de oare ce nici nu stiam cum il cheama(nu ca acum as sti ..nu l-am mai vazut de aproape un an (oricum si daca l-as fi vazut nu mias fi dat seama cine e)m-am mutata recent (8-9 luni) si l-am vazutdar nu stiu de ce mi se imuiau picioarele, aveam fluturasi in stomac s.a. cred ca e ceva mai mare de-cat mine. pareri

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Data viitoare cand il vezi saluta-l si spune-i ca l-ai mai vazut in parc cu catelul..intreaba-l despre catelus si totul va merge intr-o directie buna happy

2 răspunsuri:
| Trifi a răspuns:

Ia niste naftalina..merge la fluturi...mai ales in stomac:*