| Raicu_Aura_2001 a întrebat:

Am 15 ani, 1, 72 cm si 65 de kg! As vrea sa mai slabesc 5 kg! m ati putea ajuta cu niste sfaturi sau chiar diete? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Denis1982 a răspuns:

Bună,
Singura variantă care te ajută să slăbești este sportul.Ai grijă,nu asculta pe ori cine. Oamenii sunt răi!
Făi sport, aleargă,flotări, tracțiuni la bară, abdomene.
Să mergi treptat, câte puțin, nu te forța.
Sper că am fost de ajutor! :*

| Denis1982 a răspuns (pentru Denis1982):

Iti multumesc si eu pentru funda si ai primit un mesaj.

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. daca esti relativ slaba si mai ai doar cateva kg de dat jos las-o moale si cu fructele.

| ĂlaRău a răspuns:

Fa sex zilnic.