| ʚïɞ_Cryssu_2000 a întrebat:

Am 15 ani si 1.69 ce greutate ar trebui sa am? straight face

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Max 60 kg.

| Neo12 a răspuns:

Trebuie să ai greutatea la care te simţi bine, oricum în ochii celorlalţi o să pari prea grasă, prea slabă, o să le placă la unii, la alţii nu, alţii le va place aşa cum eşti acum. Nu te lua după astea.
Trebuie să-ţi placă ţie, nu lor, oricum lumea e rea şi vorbeşte mult, prost şi fără rost.

| puppetmaster a răspuns:

Cam 59-60

| wasilika24 a răspuns:

Normal trebuie sa ai 50

| idontcareeeeee a răspuns:

69-10=59
deci 59 ar fi ideal laughing

| denisacri100 a răspuns:

Se spune ca trebuie sa avem cu 10 mai putin decat inaltimea..adica ar trebui sa ai 59 de kg..cate kg ai acum?

| andreealajsbdb a răspuns:

Intre 54-60

| andreealajsbdb a răspuns:

Intre 45-60 CEL MULT.dar nu trebuie sa tii cont de parerea celorlalti poti avea si oasele grele