| Marina_2394 a întrebat:

Buna :* am 15 ani, inaltime 1.69 si 48 de kg :d am o greutate normala?

Răspuns Câştigător
| Ada1234 a răspuns:

Da pai vn cam asa : daca ai 1, 69 trebuie sa ai 59 de kg (asa se zice ca esti dezvoltata normal) iar daca vrei sa fi fotomodel trebuie sa ai cu 20 de kg mai putin decat inaltimeawinking deci 69 - 20 = 49 deci esti fotomodelhee hee :X:Xlove struck sper ca te-am ajutat

13 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Sigur ca e bine esti chiar slabuta.La 1.69 este mai mult decat normala.Eu am 13 ani si cam 1.63 si am 49 kg. Deci nu-ti fa griji esti foarte bine

| MissDelevingne a răspuns:

Si eu am tot cam asa 48 kg dar nu am 15 ani:p si daca esti inalta, e bine ca nu pari nici grasa nici slaba, e chiar bine.
cunos persoane de 35 de ani care au mai putin ca tine desi ar trebui sa aiba mai multe kg

e binewinking si mai ales daca arati bine si esti multumita de tine nu trebuie sa-ti faci griji de ce spub alti happywinking

| Ada1234 a răspuns:

Http://www.plantelevietii.ro/greutate.html site-ul v-ar putea ajuta;)!

| smashedblackfox a răspuns:

Mdah, cred ca da. eu am 16, 1.74 si 44 kg, deci iti dai seama ca e mult mai bine d tine straight face

| ElShaarawy a răspuns:

Greutatea minima acceptabila: 59 kg
greutatea ideala: 70 kg Sper ca te-am ajutat.

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Da greutatea ta este normala.la varsta ta ar trebui sa vi si mai grasa.
fara suparare.

| AndreiLOOL a răspuns:

E foarte normalasi e buna big grin

| MamaOmida69 a răspuns:

Si eu tot 15 ani am numai ca am 50 kg si 1, 65. happy deci cred ca e normal

| xAL3Xx a răspuns:

E binehappy

| florin7f a răspuns:

Da,esti perfecta pentru varsta tawinking

| BlackStile a răspuns:

Nu.esti mai slaba decat e normal.greutatea normala este inaltimea -10. adica 69-10 adica 59 de kg esti cu 11 kg mai slaba decat ar fi normal

| Blondutza_4425 a răspuns:

Eu cred ca ai o greutate mai mult decat normalahee hee toate fetele si-ar dorii greutatea ta la 15 anihappy

| dyanne10 a răspuns:

Eu zic ca da eu am 14 ani 1.60 si 42 de kg...