| o0ops_2090 a întrebat:

Am 15 ani si au inceput sa imi apara cosuri pe fata. Spuneti-mi si mie ce sa fac sa scap de ele, multumesc

Răspuns Câştigător
| Adya20 a răspuns:

Mergi la un plafar si cauta de la cosmetic plant lotiunea tonica pentru fata din busuioc si gelul de fata! Totul te va costa pana in 20 de ron adica pana in 200 de mii lei vechi! o folosesti dimineata si seara si ai sa vezi ca iti trec cosurile imediat dupa prima aplicare

5 răspunsuri:
| cristina_3322 a răspuns:

Nu pune mana prafuita pe fata. abtine-te.
spala-te des cu sapun pe fata

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Un gel de curatare in loc de sapun si o lotiune tonica ca sa arda cosurile si desigur sa tonifieze fata...succes:X

| Nic0L a răspuns:

Du-te la fete.laughing

| Asdfasdefta a răspuns:

Creme Vichi.happy

| RloveR a răspuns:

Buna si eu am 15 ani si de vreo 2 ani ma lupt cu cosurile.Am incercat tot ce e posibil si sincer nimic nu functioneaza. Ma spal pe fata cu sapun Clearasil, m`am dat cu tot felul de creme, am luat chiar si crema aceea cu extract de melc de la tv, m`am dat si cu otet de mere si tot felul de chestii...masti etc etcstraight face nimic nu mergeangry... daca gasesti tu o solutie eficienta te rog sa ma anunti si pe mine:*