| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt in primul an de liceu.Problema este ca am doar 1.61 m inaltime si prietenii mei ( cei din scoala generala - numai baietii - ), fac misto de mine ( intr-o oare care masura ). La liceu nimeni nu se ia de inaltimea mea si nu sunt deloc retras, ba din contra imi place foarte mult sa ies afara sa ma distrez, etc.

Intrebare pentru fete: V-ar deranja inaltimea mea? Credeti ca o sa ma placa vreo fata chiar daca sunt mai mic de statura?

Răspuns Câştigător
| Bloo2 a răspuns:

Multe fete au inaltimea ta.sau chiar mai mica.si nu uita "esentele tari se tin in sticlute mici" smug

12 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Tata are 1. 60 si asta nu l-a impiedicat sa se insoare cu mama la o varsta acceptabila si sa se realizeze pe plan profesional. Totul e sa stii sa te comporti.

| rey a răspuns:

Pai fetele cauta siguranta inaltimea e o arma buna dar poti cumpensa cu un nivel de Iq mare si forta fizica.
La un coeficient de Iq redus baietii mai fac chestii din astea sa se creada tari adica alfa, deci fa seara cam 20 de flotari, incearca sa inveti sa te bati putin si articuleaza 2-3 bine apoi restul o sa taca.
Si de mine comentau multi din scoala ca de ce am par lung, batik, ca stau cu douafete si faze din astea dupa ce am scos pe unu pe geam de la etajul 2 dar inainte l-am batut bine nimeni nu mai zice nimic.
Stii ei fac asta din fite si pentru ca isi permint ceea ce iti sugerez e sa te bati cu fumatori si cu baieti nu mult mai mari la varsta deoarece au musculatura mai dezvoltata.
Fa exercitii fizice incepand cu cate flotari poti face, abdomene si chestii din astea.
E foarte folositor pentru orice.
La fete invata putina psihologie, tipuri de temperament si le ai la mana.
Succes.

| gabryel a răspuns:

Daniuta mai rar fete ca tine! majoritatea se vor langa un baiat solid cu muschi chestii din astea, eu am 1. 58 si am aproape 18 ani si nu imi e rusine de inaltimea mea pentru ca nu cresti cat vrei tu cresti cat tie dat de cel de sus asa ca nu te mai gandi AudCulori la chestii din astea ca nu te plac fetele etc sa stii ca exista si saloane de masaj erotic si multe fete de acolo mai presteaza si altceva...asa ca bani sa ai. Bafta.

| dia_2587 a răspuns:

Stai linistit ca o sa mai cresti. Pe mine nu m-ar deranja inaltimea ta, dar as fi acuzata de corupere de minori laughing( am aproape 21). Si inca un sfat, ca sa nu mai creada lumea ca esti fata, mai bine schimba poza.

| dia_2587 a răspuns:

Stiu treaba asta, dar atunci cand fetele vad o poza cu beckham se gandesc ca esti vreo fana de-a lui. In general fetele isi pun poze cu beckham la avatar, e o chestie psihologica. No ofense and peace out!

| B3cKham a răspuns:

Bloo2 Ai dreptate cu proverbul ala laughingsi rey multumesc de sfaturi

| B3cKham a răspuns:

----Bloo2 ai dreptate laughing ----- Gabryel nu imi este rusine de inaltimea mea.-----Daniuta chiar ca mai rar fete ca tine!

| B3cKham a răspuns:

Sunt baiat laughing

| B3cKham a răspuns:

Dar poza e cu beckham ce legatura are... e fotbalist

| OnWeed a răspuns:

Frate...imi pare rau ca am facut misto de tine laughing pur si simplu asa ti-a ramas porecla, sincer nu mi se pare ca esti prea scund pentru varsta ta.

Acum...ca sa iti raspund la intrebare, sincer nu vad asta ca fiind o problema, cum a zis @Bloo2 multe fete au inaltimea ta si oricum dupa cum a zis si @Daniuta asta nu prea conteaza, conteaza mai mult ce e la interior, desi poate nu multe fete tin cont de asta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fi trista pentru ca tu trebuie sa ai incredere in tine si nu ma deranjeaza inaltimea ta am mai vazut oameni ca tine baietii aceia care te ignora si isi bat joc de tine au suflet rau dar nu te pot ajuta si nu ma deranjeaza inaltimea ta...kisste pup si imi pare rau de tine am 8 ani si ma numesc Prodan Ana Maria invat la scoala 2 Ploiesti Prahova scoala Ienachita Vacarescu nu spun totul dar imi pare foarte foarte rau de tine! te pup incontinuarekisskisskiss