| 140394 a întrebat:

Am 15 ani si urmeaza sa incep liceul profil economie.As vrea sa stiu. dupa ce termin liceul. ce facultate as putea urma astfel incat sa stau linistita din punct de vedere financiar? Am inteles ca finante banci sau contabilitate ar reprezenta o alegere buna.

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Recomand Univ Cuza Iasi-Informatica si contabilitate de gestiune, marketing, economie... O sa ai un viitor ok daca urmezi ce te-am sfatuit.

| rosmery a răspuns:

Eu iti recomand cv de contabilitate, sau management la iasi la universitatea al. I. Cuza...este de viitor.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultate de Stiinte Economice cu profilul Finante si Banci sau Contabilitate si gestiunewinking