| dx20 a întrebat:

Am 15 ani si vara asta am fumat la petrecerea unui baiat ptc toti prietenii mei ziceau hai incerca doar o data ca nu mori. am incercat. peste cateva zile iar am fumat si iar etc. In prezent fumez o data la o saptamana sau 2 si sunt constienta ca nu e bine dar ma tenteaza grupul de prieteni si peste tot vad fumatori. Stiu ca e o prostie dar puteti sa imi dati niste sfaturi?

1 răspuns:
| NoName2105 a răspuns:

Stiu ca e greu dar trebuie sarenunti la anumiti prieteni de ai tai. in majoritatea cazurilor anturajul incurajeaza fumatul.renunta la ei acum ca sa nu regreti mai tarziu cand nu vei mai putea schimba nimic.succes!