| AcI a întrebat:

Am 150 de invitatii pe nou retea de socializare google+ si n-am ce face cu ele...

ceva sfaturi laughing le ofer si aici gratis daca doriti doar lasati email!winking dau fundalaughing

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Ce sunt astea? straight face

| Katy20Kaithleen a răspuns:

What? Ce`s alealaughing

| AcI explică:

Google+ este un proiect a celor de la google
Este o retea de socializare gen twiter /facebook numai ca e in teste si locurile sunt limitatewinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le vinziwinking faci si tu ceva...le dai la schimb...pentru alte invitatii, sau cadou prietenilor.pfff.tine-le acolo pentru mai tarziu, cand se vor cautawinking rabdare.doar nu te incurca cu nimic, nu?