| Mary51 a întrebat:

Am 15ani si mărimea sanilor mei a ramas la fel, cum erau la 13/14ani...adica destul de mici
E din cauza sutienului?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca ai sanii foarte mici, de cemai porti sutien?

| Mary51 explică (pentru Violleta2022):

Am cupa B

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mary51):

Dupa cum spuneam, destul de micuti!

| Turbo223 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu am 13 si nu port nimic.E vreo problema?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Turbo223):

Nu-i absolut nici o problema!

| Freya1 a răspuns:

Ai rabdare ca o sa te dezvolti.Acuma depinde si de genetica iar sutienul nu te afecteaza in credsterea lor

| AnoAnonima0 a răspuns:

Esti inca in crestere si sanii se vor mai mari dar daca nu ai destula rabdare poti sa iti iei un sutien push-up.

| Petreus_Adrian_1996 a răspuns:

Eu nu cred ca ee din cauza sutienului poate asa ii ai sânii mici poate mai târziu vor creste mari