| sunshine13 a întrebat:

Am 16 ani si am fost cu un baiat timp de 6 luni, inca mai tin la el.Lam iubit inca de acum 2 ani si nimic nu s-a schimbat, insa el sa purtat foarte urat de la o bucata de vreme si nu am mai suportat incat i-am zis ca nu mai vreau sa fiu cu el, dupa cateva zile el avea deja alta prietena si iata ca acum o zi mi-a zis ca ma place si ca isi cere scuze, a fost cu fata aceea pentru a imi da o lectie, pentru ca se auzeau zvonuri ca eu m-am sarutat cu niste baieti, si nu e adv eu nu am avut primul sarut pana acum, nu stiu sa il cred sau nu. vorbeste foarte frumos cu mine si mi-a zis ca eu am fost prima lui dragoste si inca mai sunt, dar nu stiu ce sa cred. Imi da-ti un sfat va rog ...sa ii mai dau o sansa.sau nu

Răspuns Câştigător
| Mada a răspuns:

Esti biatch blushing :X

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stii ce cred eu?
Ca tipul ala le are cu papagalul.Stii tu la ce ma referwinking
Prea multa vorbarie, prea multe banuieli nefondate, prea putine fapte
Tu chiar vrei sa fii alaturi de un incurca-lume ca el?
De un nehatorat?
De unul care se ia dupa gura lumii si nu crede in vorbele tale?!
Renunta si scuteste-te de o suferinta in plus, draga meahappy

| stweety10 a răspuns:

Cum adica nu ai avut primul sarut pana acum daca ai stat cu el 6 luni? E clar ca te-a mintit. Nu a stiut cum sa motiveze relatia lui cu fata aceea si a scos el ceva... big grin. Eu zic sa nu`i mai dai nici`o sansa.

| Maia a răspuns:

Eu zic sa-i dai o a doua sansa(cu toate ca am indoieli :-s). Mai dai o sansa, dar fii foarte atenta ca s-ar putea sa-ti faca iar ce ti-a facut! Cred ca s-a plictisit, a fost la o alta fata si apoi si-a dat seama ca-i lipsesti si a revenit la tine thinking e o parere! Si`n plus mi se pare ca nu are incredere in tine "pentru ca se auzeau zvonuri ca eu m-am sarutat cu niste baieti" putea sa vorbeasca cu tine face to face, sa-ti zica ce a auzit si sa te intrebe prieteneste daca e adevarat sau nu. dar in nici un caz sa se desparta de tine straight face! Ai grija de tine si fii cu bagare de seama in deciziile pe care le iei happy

| anamariaiuliana a răspuns:

Renunta la el si eu am avut un iubit care a fost cu mine ne-am despartit in 2 ore avea alta prietena si dupa aia s-a despartit de ea si a venit din nou la mine si istoria sa repetat pana l-am refuzat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu-i dai tu? nu vezi ca isi ia singur? si cand va fi cu tine tot asa iti va da lectii cu altele si te va face tot pe tine vinovata.si iar ii vei da o sansa.si uiteasa vei fi carpa lui cu care sterge pe jos pana va gasi una care sa faca ea cu el asa ceva.se poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea multe probleme in relatia voastra si cred ca cand cineva se iubeste nu la-sa pe nimeni sa ii desparte zica ca mai bine va despartiti decat sa aveti o viata incurcata