| anonim_4396 a întrebat:

Am sarutat mai multi baieti si mi-au spus ca sarut urat acum nu mai stiu ce sa ma fac nu mai vreau sa sarut niciodata sau as vrea sa ma perfectionez.cum sa reusesc?

12 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Incerca cu oglinda, mana sau staclalaughing(am vazut intr-un film sa pic pe jos de ras)

| Mihaelutsaa a răspuns:

Nu ai cum sa sarutsi urat, poate aiurea...straight face
dar nici asta nu cred
sh daca ti-a sp cateva k sarutsi urat a vrut sa`si bata joc de tine sunt niste nesimtiti
ignora`iwinkingtongue

| Betty18 a răspuns:

Am o perna acasa, ti-o trimit prin email?laughinglaughing...hai k glumeam

gandeste-te putin ca u vrei sa inveti cv...sa prepari o mancare de exemplu.la inceput te uiti la o persoana cum se face... apoi vei incerca si tu cu ajutorul acelei pers desigur... daca nu iese inseamna ca nici cea care a gatit nu a facut bine...PRIN URMARE: ei saruta si mai rau.
cam astea ar fi,, detalii tehnice pentru perfectionare" din punctul meu de vedere...ca tu asta ai cerut, dar sa tii minte ca un sarut vine din inima

| Mixed a răspuns:

Nu trebuie sa te perfectionezi... pur si simplu trebuie sa o faci din suflet ...la momentul potrivit... o sa vezi ca o sa saruti bine ...nu cred ca saruti urat... poate nujtii... dar se invata...happy nu iti fa griji... te-am pwpat... o zi buna

Xoxo

| crisS a răspuns:

Eu zic sa il rogi pe unul din " amici " tai sa te invete sa, saruti laughing

| Viuvi a răspuns:

Pai prin practica...
cei care ti-au spus asta oricum au fost niste badarani tongue

| vykkusor a răspuns:

Incearca sa intelegi cum saruta baiatul si date dupa el, dar daca tot nu reusesti spune-i sa te invete.

| liliana83 a răspuns:

Sarutul nu se invata(parerea mea), incearca sa fii tu insuti. saruta cu pasiune, rabdare si vointa. ai sa vezi rezultatul. succes.

| danz a răspuns:

Relax... Totu' vine de la natura...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ce să spun! Tu săruţi urât?
Păi dacă este aşa, cum se face că niciun "deştept" nu te-a învăţat să săruţi frumos?
Ei sunt mai "zob" ca tine.
Fă-ţi un prieten care să te respecte şi te va învăţa şi care este treaba cu sărutul urât sau frumos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva a spus odată: "Repetarea este mama învățăturii". Așa că, spor la lucru!;-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai incearca... dar cu persoane sincere si de incredere...