| Geo_4096 a întrebat:

Am 16 ani si au inceput sa`mi iasa cam multe cosuri pe fata si nu`mi place.arata urat. Vreau si eu niste tratamente naturiste pentru a`mi trece, dar ceva ce ati incercat si a dat rezultate daca se poate. Multumesc:*!

5 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Nu stiu daca da rezultate vreun tratament. este vreo dereglare hormonala

| ddanaraluca a răspuns:

Pai cand mai fierbe cineva din familia ta cartofi, la sfarsit ia zeama de pe iei si fa-te dimineata si seara cu zeama aia pe fata
P. S La mine o dat rezultatee

| ralukyss a răspuns:

Am avut probleme groaznice si mi-a trecut cu mibazon si tinctura de propolis(max 20 de lei amandoua). e bestial!

| yulysym a răspuns:

Sincer si eu am aproape 16 ani si sa stii ca cel mai bun rezultat pe care l-am avut a fost cu tinctura de iod sau cu citrice.

| Sonyasss a răspuns:

Incearca sa faci infuzie din cei de galbenele... pielea afectata ti se v-a exfolia si punctele negre si cosurile se vor duce. dar trebuie sa faci in fiecare zi minim o luna