| Berbecu a întrebat:

Am 16 ani si sunt virgin, am avut cateva prietene pana acum dar nu am fcaut sex, vreau sa incep dar nu stiu ce sa ii spun fetei, intrebarea este: cum sa ii spun fetei ca vreau sa ma culc cu ea?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7864 a răspuns:

Totul va veni de la sine cum ti'au spus si ceilalti.Credema ca am avut un prieten care mi-a spus pe fata ca vrea asta cat mai repede. Mi s-a parut obsedat.Altceva numai vorbea. Fetele vor sa se simta bine in preajma unui baiat care ca le iubeasca.Arata'i cat de corect esti si ca nu doresti asta de la ea.Totul va veni de la sine. Poate la tine acasa poate la ea.Nu trebuie sa o intrebi neaparat.Mult noroc!:*

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai nu ii zice asa direct ca o sa te creada obsedat. asteapta si tu ca totul sa vina de la sine, nu sari asa pe ea.
sunt fata si stiu ce zic. asa ca ai grija ce faci ca apoi o sa.si formeze o parere prosta despre tine si crede.ma c nu vrei asta

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Ii spui asa " Buna vrei sa te culci cu mine " si ea iti raspunde da/nu!

| zeitaana a răspuns:

Pai varianta cea mai buna ar fi sa te combini cu o fata care stii tu ca se...
sau daca nu o poti intreba pe iubita ta daca ai asa ceva daca vrea.
daca ai noroc va vrea dar exista marea posibilitata sa iti dea papucii:d