| sica2 a întrebat:

Am 17 ani si o inaltime de 1.82m si o greutate de 65-66kg si as vrea sa ma mai inalt, credeti ca mai am sanse? Si in raportul cu fizicul as vrea sa merg la sala, dar ma gandesc ca poate as mai creste si de aia nu ma duc ca daca merg la forta dupa deloc nu mai am ce face si in raport cu kg sunt slab sau mediu?

1 răspuns:
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Eu te sfatuiesc sa te apuci de sala deoarece ai o inaltime foarte buna si chiar daca o sa ridici greutati mari tot mai cresti putin, cred ca o sa ajung la 1, 85. La greutate nu prea stai bine, esti cam slabut.
Succes!winking