| Moldovan_Alin_1999 a întrebat:

Imi filmez ecranul cu CAMTASIA STUDIO 8. Cand incerc sa imi filmez un joc nu merge(in video imi apare eranul gri sau negru). P.S. in rest merge, numai la jocuri nu. AJUTOR

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Iti trebuie alt program, gen bandicam sau fraps care inregistreaza si ferestre DirectX/OpenGL.

| MskDesign a răspuns:

Salveaza proiectul si dupa deschidel.La deschidere dai product and share.Eu am patit pe versiunea 7

| Moldovan_Alin_1999 explică (pentru MskDesign):

Tot nu merge. Mai astept pareri.

| Moldovan_Alin_1999 explică:

Am rezolvat. Cu Camtasia nu se pot filma jocuri... Poti numai daca pui jocul in format windowed.