| Alexurukay a întrebat:

Am 3 intrebari pentru fete : 1. Ce preferati la baieti, parul scurt sau lung? 2. Ochii Caprui, Verzi sau Albastri? 3. Blond sau Brunet?

8 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

1. scurt
2. negrii
3. brunet

| AirănMeidăn a răspuns:

1. lungggg
2. nu-mi pasa
3. brunet

| drogh a răspuns:

Parul scurt, ochi albastri, brunet.

| NH4OH a răspuns:

Scurt.
Ochi negrii, mi-am.
Brunet.

| kristinne a răspuns:

Scurt
Nu conteaza
Brunet

| dinutza a răspuns:

Parul nici lung ca al femei, dar nici scurt(tuns la 0).Asa o frizura simpla si draguta, gen Neymar, Beckham (Doar ziceam rolling on the floor )
Ochii albastri sau caprui dar mai tare-mi plac ochii caprui la baieti, si parul blond doar daca are ochi albastri, daca nu, brunet e super :*

| VictoriaGherman a răspuns:

Nici surt nici lung - brunet, ochii suri

| Adina1357 a răspuns:

Scurt,albastrii,blond