| IateyourCookie a întrebat:

Fetelor ce baieti va plac. mie una imi plac cei cu parul lung sh am o slabiciune pentru ochii caprui. Dar voi baieti. Voi ce fete preferati? Eu am parul castaniu deschis sh am ochii albastri.

Răspuns Câştigător
| Ana_6400 a răspuns:

Si mie imi plac cei cu parul lung, dar nu foarte. Si nu conteaza ochii, culoarea parului, a tenului, caci atunci cand te-ai indragostit il vezi ca fiind perfect si iti bate inima de fiecare data cand te priveste cu acei ochi, nu conteaza de care culoare. happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să aibă caracter, nu jigodie!
Pa, pa.

| MeMyseIf a răspuns:

Hmmm... daca e de vorbit de cum ar arata din punct de vedere al fizicului barbatul viselor mele, atunci, nu stiu de ce, gusturile putin s-au schimbat in timp.Inainte imi placeau tipi de astia "printi", acum deja la "rockeri":)). Iata un bun exemplu, cu un look de rocker:http://www.graphicshunt.com/search/1/rourke.htm

| spad3r a răspuns:

Deci, mie imi plac mult fetele cu ochii albastri, si eu ii am la fel. iubesc fetele cu parul blond sau saten... dar nu asta conteaza cel mai mult... ci caracteru. funda te rog

| alexxa a răspuns:

Imi plac baietii oarecum iesiti din comun(asa cum sunt cei cu parul lung). In general imi plac ochii verzi dar nu are prea mare importanta culoarea ochilorhappy

| Suzzy_5903 a răspuns:

Ochii verzi dar par scurt."creasta :X" laughing) sa fie facut la sala. cu parul saten :X si cu tupeutongue

| KyokushinMyLife a răspuns:

Mie. mi plac baietii cu ochi caprui sau negri love struck
si cu parul negru sau castaniu...:p
bine in primul rand trebuie sa fie mai inalti decat mine.si mai mari ca varsta...

thinking eu am parul casttaniiiu foarte deschis aprp spre blond si ochii caprui :*

| ElySiKazy a răspuns:

Si mie imi plac baietii cu parul lung love struck
ochii nu conteaza deloc oh go on. dar daca e neaparat imi plac cei albastri sau verzi... cei caprui sunt prea banali tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Par saten cu breton intr-o parte:-x

ochii nu cont:-x