| MarryMarr333333333 a întrebat:

Am aproape 13 ani. Am 1 m 52 si 47 de kg. Voi ce parere aveti? Ar trebuii sa mai slabesc? Daca da cate kg? Daca ati putea sa imi dati cat mai multe detalii.
Cel mai detaliat si serios raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Esti inca in crestere. Fa-ti probleme de greutate dupa ce stacnezi si vezi ca faci colacei. Nu are rost sa iti strici sanatatea acum cand inca te dezvolti. Asteapta sa termini de crescut, si apoi poti sa tii regim si alte lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti bate capul acum, doar incearca sa nu exagerezi cu cipsurile/dulciurile si fa miscare de cel putin 3 ori pe saptamana. Role/bicicleta/alergat/mers pe jos etc.

| Laura78 a răspuns:

Nu-ti fa probleme cu dietele, esti inca in crestele, iar pe masura ce corpul de dezvolta, carnea se aseaza in alte zone si vei parea mai subtire.