| bubulina2012 a întrebat:

Hey.ce tip de papagal sa imi iau? Jako (papagal gri african) sau agapornis? As dori si niste detalii despre cat sunt de docili si de prietenosi. cel mai detaliat raspuns primeste funda sa nu imi dati linkul sau sa copiati de pe net...doar daca aveti spuneti-mi de ce ati ales acel tip si nu pe celalalt

4 răspunsuri:
| Helpeeer a răspuns:

Iti recomand perusei.Sunt cei mai adorabilibig grin.Eu din astia ambig grin

| bubulina2012 explică (pentru Helpeeer):

AdriAnA1108 Da sunt adorabili perusii dar jako vorbesc si sincera sa fiu nu ma prea dau in vant dupa perusi...multumesc pentru raspuns happy

| Petrut_Andrei_1994 a răspuns:

Uite ce trebuie sa stii http://www.mayra.ro/......-papagali/ funda :d

| bubulina2012 explică (pentru Petrut_Andrei_1994):

Petrut_Andrei_1994 am citit si stiam lucrul acesta am mai avut multe pasari si stiu insa totusi un jako e deosebit dar poate putin cam greu de crescut :* multumesc oricumbig grin