| XatomisX a întrebat:

Am aproape 19 ani si nu am deloc barba adica am putina mustata si pe la perciun atat iar la cioc nu am deloc ce sa fac sa creasca? vreun tratament ceva? am incercat sa ma rad cu lama fara nici-un rezulatat

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu te rade deloc si sigur trebuie sa creasca ceva, daca te razi nu iti creste mai repede

| slenderica a răspuns:

Stii cum se numesc barbatii fara barba?
femei.

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Frateeee! Stai pe curul tau. Stiu ca vrei sa fii barbat, poate esti, dar nu barba il face pe om. Lasa natura sa isi urmeze cursul. Asa cum sunt femei mai mustacioase sunt si barbati mai fara. Nu inseamna ca nu esti barbat. Ai 19 ani, sa vezi ce o sa te bucuri la treizeci ca ai pe fata o piele de bebelus(pielea devine mai aspra de la plimbat lama zi de zi pe ea). Cred ca jumatate din femei se irita de la "tepii" barbii. Pe gat, pe sani, pe coapse. Mi-ar place sa vad in continuare comment-uri de la femei.