| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca am postat unde trebuie dar am si eu o intrebare
Cand o sa-mi creasca si mie barba am 20 de ani si nu am decat putin par pe lateral cioc si putina mustata, ce as putea face ca sa creasca mai repede?

6 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fi bucuros ca nu iti creste. Altii ar da orice in locul tau. Si gandeste-te ca e mai bine asa decat sa fi nevoit sa te razi zi de zi. Dar daca tot vrei barba da-ti cu lama pe fata in fiecare zi chiar si in zonele in care nu trebuie si o sa ai destula

| Bivolu69c a răspuns (pentru Dana211):

Ma gandeam ca fetelor le place baietii mai barbosi laughingnu cei cu fata ca funduletul de bebelus

| Dana211 a răspuns (pentru Bivolu69c):

Mie una sincer imi plac cei fara barba. Nu de alta dar inteapa si in plus un barbat neras da senzatia ca nu se ingrijeste. Parerea mea!

| nicolici a răspuns:

Sa te razi

| Bivolu69c a răspuns (pentru nicolici):

Ma rad 1 data pe saptamana

| Torah a răspuns:

Ce bine de tine happy stii si fratele meu avea putina "barba" imi aduc aminte ca-i luam firele de par cu penseta ca nu era cazul sa se mai rada pe la 22 de ani laughing, dar pana la urma nu stiu precis pe la ce varsta ( poate 24 ) era si el satul de barba... acum ii creste barba dar nu e foarte deasa, eu as vedea-o ca pe un avantajwinking