| AlexxxButaaa a întrebat:

Am auzit ca in loc de aroma pentru narghilea poți pune gem...ce fel de gem trebuie?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, poti pune si crema de ghete in narghilea, dar asta nu inseamna ca o mai poti folosii dupa aceea!

| AlexxxButaaa explică (pentru Violleta2022):

Fac o narghilea de casa...nu am una cumparata

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexxxButaaa):

Nu are importanta ca-i cumparata sau facuta narghileaua, ci cu ce solutie o fumezi, ca aromele pentru fumat sunt lichide, nu solide precum gemul.
Nu stiu daca tu realizezi, dar persoana care ti-a dat sfatul asta idiot, a facut-o sa rada de tine, nu sa te ajute.

Răspuns utilizator avertizat