| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Am auzit ca justin Bieber doar a adaptat melodia love me, si nu e a lui.Stiu ca inainte era cantata de o fata.Cine o canta si cum se numea melodia?

Răspuns Câştigător
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CRsSr4Fd_2U pe la 0:50 canta love me love say that you love me.:)

5 răspunsuri:
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Tot asa se numea! Am citit de curand ca Justi Bimber a cumparat doar negativul de la melodie si coincidenta stranie ca melodiile a titluri asemanatoare dar texturile sunt radical diferite! Chia nu mai stiu cum o chemea pe fata respectiva dar sa stii ca doar negativele sunt aceleasi!

| LaLaLakin a răspuns:

Din cate am inteles, Beyoncehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o canta No Doubt(solista se numeste gwen stephanie)iar titlul e Say that you love me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia originala se numeste Say that you love me, o canta Gwen Stephanie din formatia No doubt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu la fel