| draguta_6390 a întrebat:

Cum se numea melodia aia alu justin bieber? cevva cu, love love me say that u love, fool fool all have u do meee? fundita

Răspuns Câştigător
| VisezInNonCulori a răspuns:

Justin bieber- love me

14 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Justin bieber-love me. e preferata mea:X:X:X:

| Fvn a răspuns:

Love me.

| RwoarrxKandii a răspuns:

Love me :X

| Roxss a răspuns:

Justin Bieber-Love me

| Arianna$ a răspuns:

Justin Bieber-Love Me...happy

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Sallut...se numea love me...aici o poti vedea http://www.youtube.com/watch?v=eXyM30SfoUY,si daca vrei melodia da-mi mesaj pe privat ca sa-ti dau ID meu si tio trimit pe mess. o funda?

| curios_3782 a răspuns:

Justin bieber-love me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber-love me...esti fana justin bieber? eu da...mai are o multime de melodii faine de ex. eenie meenie(feat.sean kingston) :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber - Love me... http://www.youtube.com/watch?v=eXyM30SfoUY

| Brianariri a răspuns:

Love me

| Little Princess a răspuns:

Justin Bieber-Love me

| fano1jbieber a răspuns:

Usorrrrr
Love me

| alinaaaaaa a răspuns:

Justin Bieber-Love me
:*