| Love123 a întrebat:

Am auzit de la multa lume ca daca te uiti la ceas la ora fixa te iubeste, la si 1 minut se gandeste la tine si la si 2 minute te-a uitat si daca nu te uiti pana la si 2 minute deloc inseamna ca se gandeste la alta si daca te-ai uitat la si fix si dupa aia nu te-ai mai uitat deloc te va iubi pana cand te mai uiti la ceas la si 2 minute.
As vrea sa stiu daca este adevarat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt tampenii.

| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă
mari tâmpenii, jocuri prosteşti, cum se zicea mai sus, ceasul e pentru a vedea timpul nu pentru tâmpenii
baftă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu m am uitat la ceas si la fix si la 1 minute si la 2 minute si la 3 minute. Cred ca am zapacit rau dragostea asta.

Ceasul e facut sa vezi cat e timpul.