| florrymiha a întrebat:

Cce inseamna cant te uiti la si 59? Sau la si un minut? Stiu doar ca atunci cand te uiti la ceas si e fix inseamna ca te iubeste.

Răspuns Câştigător
| crazyB a răspuns:

La si 59 nu t iub, fix t iub, si 1 min se gand la tine:* fundabig grin?

6 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Sunt doar superstitii...

| Ralluuuuu a răspuns:

Paii la 59 inseamna ca nu te iubesc si la fix daca e ora 1 inseamna ca te iubeste un biat cu A sau depinde dupa ora care iti vine
Si daca te uiti la un minut inseamna ca se gandeste la tine
Sper ca te-am ajutat

| D3eaa a răspuns:

Eu stiu ca intseamna la 59 ''te inseala.la fix te iubeste lasi 1 minut te iubeste si mai bulthee heefiecare stie in felu lui
laughing

| carabinierr a răspuns:

Iti dai sema... daca nu ar fi ceasuri na ai mai sti daca te iubeste laughing)
Vezi ma ca la si 1 minut te iubeste si mai multlaughing)

| Altair92 a răspuns:

Nu inseamna nimic chestiile astea. Sunt doar superstitiitongue

| fosnet a răspuns:

Inseamna ca iti place sa te copilaresti. happy