| agresor024056 a întrebat:

Am auzit la stiri ca maine va fi sfarsitul lumi[wtf]? Voi ce credeti va veni?:-s:-s

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
S-a îmbătat de ziua lui Constantin și Elena și o amână pe altă dată!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

Neah. oh go on
Niciodată n-am crezut prostiile legate de sfârşitul lumii. El va veni când va decide Dumnezeu, nu toţi troglodiţii care se cred „mari ghicitori".

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Mai sunt zeci de intrebari despre acest subiect si totusi continuati sa le puneti ...gata ajunge.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Sa nu credeti prostii din asteawinking nu vine, pentru. ca numai Dumnezeu stie cand va veni, iar daca vede ca oamenii incep sa dea diverse date, inventate de ei, El se va asigura ca Sfarsitul nu va fi chiar in zilele respective...deci stai linistitwinking

| mykkki a răspuns:

Eu sunt de parere ca este doarr o prostie! parca trebuia in 1994 apoi in 2000 apoi in 2010 acum este in 2011rolling on the floor nu cred asa ceva! asta poate sti doarr dumnezeu si atat ce credety ca el are un calendar si gta zime pe data asta se sfarseste lumea!? asa ceva nu se poate calcula si nu se poate sti momentul exact! (bine inteles asta este doar parerea meabig grin)

| LoveIsForFree a răspuns:

Asa auu zis diin...2008.Prostii facute de prostiihee hee. Ciine crede?!laughing.:*

| OglindaOarba a răspuns:

Nu va veni mai laughing. Nimeni nu va sti cand va fi sf lumii. poate fi oricand :chiar si acum.Nu mai credeti in toate prostiile astea.Asa se zicea si in 200 ca va fi sf lumii si n-a fost.oh go on:*

| SweetestPoison a răspuns:

Nah :-J... nu a fost la fel si in 2000? :-J O veni si sfarsitul lumii dar asa din senin nu prea cred laughing Cel mai probabil o sa-l aduca tot oamenii cu razboaiele pentru orice, exploatarea excesiva a resurselor, distrugerea spatiilor verzi, etc. Astia ce zic ca se intampla maine; lava ceva, o furtuna sau coboara un duh cu o paleta uriasa de muste si incepe sa ne alerge laughing