| gabryel a întrebat:

Am auzit o piesa la radio de multe ori dar nu stiu cum se numeste si cine o canta din piesa am retinut cateva cuvinte zicea bounce bounce, close close si nu mai stiu dar cuvintele astea se repetau de mai multe ori daca cumva stiti piesa dati-mi si mie un linck cu ia.

2 răspunsuri:
| gabryel explică:

Pai stii care e treaba bai am auzit piesa cand eram in maxi-taxi si am auzit-o pe la jumatate nu de la inceput.

| danbnz a răspuns:

Daca ai auzit-o de multe ori de ce dracul nu ai retinut cum se numea? Ai RAM limitat? Intreb asta deoarece nu ai retinut decit 2 cuvinte...