| curious01 a întrebat:

Am avut aseara un vis, in care eu eram cu o prietena buna, de care-imi place (ea are prieten), si am inceput sa avem asa o mica relatie si sa ne tinem de mana, iar intamplator am trecut pe langa actualul ei... oare ce poate sa insemne asta?

2 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Pai si daca s-ar intampla ceva, nu s-ar intampla din cauza acelui vis.Si eu m-am visat cu x si cu y si nu s-a intamplat nimic.Te-ai gandit in mod constient sau inconstient la ea aseara si de aceea ai visat-o.Mai ales ca atunci cand vrei ceva mereu visezi lapte si miere sau dezastru.Totusi sper sa fi cu ea pe viitor.happyBafta!

| LastKisss a răspuns:

Nimic, a fost un vis construit de mintea ta, de dorinta de a fi cu ea.