| crazy_5962 a întrebat:

Am avut o prietena foarte buna cu care voarbeam totul, stateam cu ea mereu chiar daca mama nu era de acord cu relatia noastra de prietenie, cand sa ivit o situatie mai grea si am intrat din nou in probleme mama mea sa luat de ea, sau certat raw, cand m-am intalnit cu ea ne-am certat si noi 2 foarte tare neam reprosat multe lucruri, cand am plecat neam imbratisat ca un semn de impacare! eu nu vreau sa renunt la prietenia cu ea as vrea sa fim prietene in continuoare dar nu stiu cum va rog dati-mi un sfat este foarte urgent

3 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Pai in primul rand de ce nu era mama ta de accord cu prietenia voastra? Trebuie sa aiba ea un motiv bine intemeiat.Pai cel mai simplu vorbeste cu prietena ta la modul cel mai sincer. Spuneti-va tot ce simtiti si clarificati totul intre voi.Ai putea chiar sa o iei si pe mama ta la o mica discutie cu prietena ta!winkingSucces!:*

| ListenToTheBeat a răspuns:

Spune-i mamei tale ca ai nevoie de prieteni. si ca ea este un prieten apropiat. povestestei faza cu imbratisarea de impacare, o sa inteleagahappyMullt norochappy

| daria_2531 a răspuns:

Cereti scuzee amintestei de momentele frumoase petrecute impreuna