| zizibela a întrebat:

Ce faci cand dupa ce te-ai impacat ca prietenul tau si totul merege bine si incepi sa pui suflet din nou dupa o saptamana el iti spune ca mama lui nu e de acord cu relatia noastra si nu ma vrea pe mine sub nici o forma? Mentionez ca nu pot sa merg sa vb cu mama lui pentru ca ea nu ma cunoaste si nici nu vrea sa ma cunoasca! Ce sa fac? thinking Eu vreau sa renunt, poate imi va trece iubirea pentru el si voi trece si peste relatia de un an si 4 luni!crying Um sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| aliybella a răspuns:

Eu cred ca e vrajeala chestia cu mama. Eu zic ca el nu e atat de mic incat sa mai faca ce spune mama, ar putea sa vorbeasca cu ea si sa-i spuna ca nu o sa va casatoriti, ca sunteti tineri. Daca nu intelege ar putea sa treaca peste principiile ei si sa ii spuna ca face pana la urma ce vrea el cu viata lui, nu mai e baiatu mamii

1 răspuns:
| StillMissYou a răspuns:

Nu poti face nimic. doar poti incerca sa faci cunostinta cu ea chiar daca e anul vrea. sau poti si sa nu faci asta. daca el te iubeste intr-adevar apui nu va face probleme in relatiele voastre doar din cauza mamei? Dár un lucru nu inteleg ce are ea cu voi?
Da intr-adevar mama e un lucru sfint in veata copululi numai ea trebuie sa respecte alegerea prietenului tau!
Chiar nu poti face nimic :-( Doar sa faci cunostinta cu ea si sa vorbeti impreuna care este cauza (FARA CEARTA) ca stiu cum suntem noi fete una, doua si incepem big grin
Dar eu ica socot ca ar trebui si sa vb cu el despre lucru ista daca asa de tare te deranjeaza :-)
Sper sa fie totul bine PINA LA urma;-)