| GRRRRRR a întrebat:

Am avut o prietena veche de familie pe care nu am mai vazut-o de mult timp, dupa o perioada de catva ani ne-am intalnit iar cu familile si m-am indragostit de ea.Care ma poate ajuta cu cateva sfaturi ii multumesc mult? avand in vedere ca e mai mare ca mine...

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

@evelin orice este posibil.
Eu zic sa incerci sa vezi daca simte ceva pentru tine.Incearca sa stati de vorba, sa va descoperiti punctele si interesele comune si asa mai departe.

| ewe a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci sperante degeaba,,oh go on sigur nu te vrea daca e mai mare oh go on

| GRRRRRR explică:

Va rog sa dati mai multe raspunsuri oricat de putin ar fii...idei.multumesc