| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un id si acum mi s-a blocat.Acum mi-am facut altul dar nu stiu cum sa imi recuperez prietenii care ii aveam pe celalalt. Aveam persoane destul de importante si le vreau inapoi. ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| fanmichaeljackson a răspuns:

Cum adica ti s-a blocat nu mai merge parola?
daca e asa intra pe:http://yahoo.pustiul.com/; scrieti noul id si parola si la primul chenar scrie adresa iti va da parola dar ai grija ca vei primi un email pe adresa veche si iti va spune ca a vrut cineva sa-ti afle parola mult succes :-bd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vezi daca nu poti sa intri de la yahoo.com sa te loghezi pe celalt id ca sa-ti recuperezi prietenii. Mie desi nu-mi mai merge sa intru pe un id mai vechi inca mai pot intra la emailurihee heeciudat.Sau daca nu, sunati cativa prieteni si cerele din nou id-ul apoi ii intrebi daca nu ai id-ul lui nu stiu cine si tot asahee heespor la lucru big grin

| florinel_8849 a răspuns:

Incearca de pe alt calculator