| nebuniciutau a întrebat:

Am avut un iubit mai demult si l-am placut mult apoi din cauza la o fosta prietena care a spus ca este cu ea in timp ce era cu mine asa ca m-am despartit apoi a doua oara la fel s-a bagat intre noi prietena aia apoi acum eu m-am certat cu aia si el vrea sa fie din nou cu mine dar eu mai plac un baiat ...sa ma combin sau nu cu el?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si tu esti cam prostuta ca o crezi pe aia,totusi,relatia consta in incredere,deci,tu nu ai incredere in el, mai bine ai renunta la el, deja ai fost de 2 ori cu el, combina-te cu celalalt, sau cu cel pe care il placi mai mult.Si nu mai asculta ce spun ceilalti, ci ce spune el, el e prietenul tau.

3 răspunsuri:
| CristiPavel a răspuns:

Asta numai tu stii, noi nu. Trebuie sa te gandesti bine si sa cantaresti bine lucrurile.

Gandeste-te ce ai de castigat si ce ai de pierdut daca faci asta.

Oricum, daca simti ca nu primesti suficient respect in relatia cu el, asta te-ar putea ajuta:
http://castigatimp.com/cum-castigi-respectul-in-relatii/

Orice ar fi, fii pregatita sa fii libera, puternica si independenta. De ce e bine sa fii astfel, pentru ca atunci ai cel mai mult de castigat.

Nimanui nu-i plac oamenii care sunt "lipitori" iar cei care sunt independent castiga intotdeauna respectul.
Daca te intereseaza subiectul, gasesti mai multe aici:
http://castigatimp.com/alege-sa-fii-liber-si-independent/

| BoboKitty a răspuns:

Daca il iuybesti.da si numai asculta de altele pentru ca sunt geloase

| CristinaDumitru a răspuns:

Pai combinate cu el daca il placi si daca nu-ti place cum decurge relatia intoarcete la primuk