| CheshireDeadCat a întrebat:

Am cam în permanenţă faţa roşie. M-am obişnuit deja că mă înroşesc deodată de la ger, de la căldură, de la emoţii, de la râs isteric, de la plâns, etc. dar în ultima perioadă sunt absolut întotdeauna roşie. Şi nu-s genul cela de obraji îmbujoraţi uniform, care arată cât de cât acceptabil, ci roşeaţă neuniformă pe cam toată suprafaţa feţii. Am început să folosesc fond de ten ca să nu se observe, dar nu-mi place că e vizibil că m-am dat cu el. Ce altceva aş putea folosi pentru a scăpa sau acoperi roşeaţa?

1 răspuns:
| Crisww a răspuns:

Așa sunt și eu, mi se înrosește fața aproape din orice :l. Nu înțeleg de la ce o fii...