| Twix4Ever a întrebat:

Am cateva seminte de cirese amare ai as vrea sa le plantez ....Ma gandesc ca,daca le-as pune intr-un ghiveci si le-as uda in fiecare zi, ar putrezi ...Deci cum fac ca din samburii aceia sa poata iesi un puiet?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune-i in pamant. Chiar asta trebuie sa se intample: sa putrezeasca ca sa incolteasca. Asa s-au inmultit pomii de cand lumea. Singura chestie este ca s-ar putea sa fie neroditoare daca au fost tratate chimic. Daca nu, ai noroc.

1 răspuns: