| anonim_4396 a întrebat:

Am cea mai mare problema pe care o poate avea cineva laughing)
Habar nu am ce sa fac la vara.
N-am prieteni in apropiere, n-am bunici sau rude in alte localitati sa le vizitez, bani nu vad de la parinti pentru excursii, bicicleta n-am ca sa ma plimb, si nu vreau sa stau in casa ca in fiecare vacanta stau in casa ca prostul. Si da, cititi bine, imi place mai mult sa merg la scoala decat sa stau acasa, dar la vara habar nu am ce sa fac. Putine sfaturi?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sustin ideea cu angajatul. Poate chiar reusesti sa prinzi un post pe la mare sa te angajezi pe acolo. PEtreci vara la mare si faci si bani, ce sa vrei mai mult? laughing

| AFR81 a răspuns:

Angajeaza-te undeva. Asa nu vei mai sta degeaba si vei castiga si niste bani.

| Nemessys a răspuns:

Si eu sunt la fel laughing). Cum sunt si in vacanta asta de iarna, care abia astept sa se termine. Singurul lucru pe care-l poti face este sa te joci pe pc, telefon, tableta sau ce ai tu.

| NAT0 a răspuns:

Deci mai pe înțeles ești singurel. Okei. Dacă stai la țară poți să mergi la gârlă, poți să mergi la pește. Poți să te apuci să combini cuvinte, să încerci să scrii versuri că ai destul timp. Poți să faci artificii, sunt N tuturiale pe yt și nici nu costă așa mult.
Cam atât, nu prea știu ce ai putea face dacă vrei să stai numai afară și nu ai mai nimic.

| RandomStudent a răspuns:

Ai putea sa te apuci de ceva:un jurnal, sa citesti, sa te uiti pe Youtube la ce iti place(daca vrei iti fac recomandar), sa alergi pe afara, sa te apuci sa faci un template al unui site, sa inveti php(daca iti place informatica)(marplo.ro), sa te apuci de fotografiat, si ce iti mai vine prin cap.