| babydolldeea a întrebat:

Am ciclu neregulat si mi-a intarziat 3 zile si numai pot de griji am facut sex dar protejat cu prezervativ durex cumparat de la hipermarket si as putea garanta ca era foarte bun totusi imi intarziue si numai pot de frica are rost sa imi fac griji? app mama mea e moarta de un an si eu nu am cu cine sa discut treburi de fata si nu i-am spus lui tata despre viata mea sexuala findca stiu ca daca miar intarzia el mar speria si mai tare sau daca mar durea burta ar zice imediat ca sunt insarcinata voi ce ziceti sa-i zici si lui despre viata mea sexuala? el e mai de moda veche si crede ca ar trebui sa fac dragoste dupa ce imi termin liceul si dupa ce ma angajez si sa ma marit cu cel cu care ma culc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face tocmai tu zici ca ai ciclu neregulat, de ce te agiți atât? 3 zile nu e mult... și mai ales ca zici ca ești sigura ca prezervativul a fost bun...relax. Stresul poate sa influențeze întârzierea.

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Pai daca ai zis ca ai ciclu neregulat de unde stii ca ti-a intarziat?raised eyebrows

| LolNope a răspuns:

Mie mi-a intarziat 2 luni si mi-a venit pana laurma.Insa eu nu m-am fost culcat cu nimeni...

| babydolldeea explică:

Pai perioada de ciclu de la prima zi de menstruatie pana la urmatoarea variaza de la 28 de zile pana la 35, eu deja sunt la ziua 31 si ar fi trebuit sa imi vina la 28 daca aveam ciclu normal