| DiukOAlta a întrebat:

Am cumparat azi Relax&Tone si sunt curioasa daca sunt oameni daca au slabit cu el si in cat timp. Funda

Răspuns Câştigător
| JustANorthernHeart a răspuns:

Am si eu Relax&Tone, dar nu m-am "tinut" de masaj si nu iti pot spune daca in timp da rezultate. Oricum, cand il foloseam simteam cum lucreaza muschii si cum mi se pune sangele in miscare, daca il foloseam mai mult chiar mi sed inrosea pielea. Incearca sa il folosesti un timp mai indelungat si probababil vor aparea rezultatele. happy