| delia27 a întrebat:

A slabit cineva cu Relax and Tone, daca da in cat timp si cate kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E bun pentru masaj dar pentru slabit nu da rezultate

| cyndrella a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu.....doar masaj poti sa iti faci cu el.big grin

| delia27 explică:

Dar daca mananc timp de o saptamana macar numai salata cat slabesc?

| Cosmin86 a răspuns (pentru delia27):

Pui dublu inapoi dupa, mai documenteaza-te laughing