| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat azi un IPhone 4s si as vrea sa stiu de ce nu-mi merg aplicatiile precum Tom, Fruit, Angry birds,? Trebuie cumparate sau pur si simplu trebuie facut setari? Cand dau pe aplicatie imi apare network acces failed.

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Iti trebuie conexiun la net.
O zi buna!

| valentino52 a răspuns:

Iti trebuie conexiune la internet. Cel mai usor conecteaza-te la o retea wireless. Totusi eu nu am intampinat problema asta explica-mi ai deja instalate aplicatiile sau sunt incerci sa le deschizi din AppStore? Ce versiune de iOS ai?

| andreutzadeea a răspuns (pentru valentino52):

Le am deja instalate

| valentino52 a răspuns (pentru andreutzadeea):

Pai daca le aveai instalate nu mai era nevoie sa se conecteze la internet sa le downloadeze. In orice caz conecteaza-te la internet daca asta zice in eroare.