| anonim_4396 a întrebat:

Am de afcut 1000 de exerciti am facut doar 120 pentru ca na a fost vacanta si nu am avut chef de tema la mate dar acum imi fac griji se poate pune nota pe tema de vacanta?

7 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Asa am patit si eu dar m-am apucat de teme fa si tu cateva teste din culegere si daca va cere neaparat ca cica va pune note sa ai ce sa-i arati oricum il cere dupa o saptamana de scoala.

| Sonia a răspuns:

Depinde de profesoara.
Noua nu ni s-a pus nicioadatalaughing.
Si te asigur ca mai toti au procedat la fel laughing.Asa facem si eu.
Uni chiar nu fac nimic dar e bine ca ai facut ceva.
Daca sti ca ai un prof asa de comunist ii spui: Ma scuzati am fost plecat o mare parte din vacanta si doar atatea am putut sa fachappy.
Un zambet adorabil si check-itlaughing).
Doar e vacanta...scz doar a fost vacantasad.

| DeliaDaniela a răspuns:

Da... dar nu cred ca vei primi nota pe ea!oh go on oricum, mai bine sa mai faci inca cateva!winking

| dyyva a răspuns:

Da
se poate pune sau daca nu iti pune nota, profesoara va tine cont ca nu ai facut tema de vacanta si iti va scadea din urmatoarea nota

| badboyvlad a răspuns:

Da se poate pune dar nu o sa iti dea nimeni nota pe ea.
Iti garantez 100%

| Cathuzik a răspuns:

Temele de vacanta sunt ca sa te exersezi, acum depinde de profesoara daca corecteaza sau nuhappy

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Eu nu fac temele nici in timpul scoli dar mi te in vacantalaughing.