| Powpow a întrebat:

Ce poate sa-mi faca profa daca mi-am facut mai putin de juamte de tema de vacanta? Prima adata care primesc tema de vacanta la matelaughing

Răspuns Câştigător
| yonesss a răspuns:

In cel mai rau caz iti tranteste un 2, 3 sau 4 sad.In cel mai bun caz iti da un 8 fiindca totusi ti-ai scris si restul nici nu s-au semnat pe el.Alte variante posibile:nu face nimic, sau iti mai pune niste puncte la un test sau UITA (ultima e cea mai putin probabila dar e preferata mealaughing )

7 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Poate doar sa iti scada nota.

| Razvan94 a răspuns:

Si eu am de facut 80 de variante la mate, nici nu stiu cum sa le incep

| ShyKido a răspuns:

Nu cred ca un necunoscut de pe TPU stie mai bine ca tine cum e profesoara ta de matematica. happy. De obicei profesoarele de matematica sunt mai severe, exceptand cazuri rare. thinking
Eu iti sugerez sa o faci, sa fi si daca nu.macar sa pari o eleva responsabila. Hai ca mai ai timp. :3. Doar nu vrei sa incepi scoala cu stangul!
Eu una nu mi-am facut temele de vacanta. Avand in vedere ca temele mele de vacanta sunt carti de citit la limba romana, iar eu nu respect fisa cu lecturile obligatorii. Citesc ceea ce vreau. happy La matematica. din lipsa de timp de a ne dicta tema. Avem un calcul stupid dintr-o problema de mult uitata. laughing bafta la scoala. :*

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna si tie kiss. Pai in primul rand depinde de profesor, dar stai linistit/a ca nu iti poate da nota, deoarece aceste teme sunt ca ceva in plus sa nu uiti materia, probabil ca doar va tine cont, dar nota nu iti da. Te-am kiss.

| Mircea1997 a răspuns:

Depinde de profesor...

| Stefanbossnet a răspuns:

Nu iti poate face nimic rau acum deoarece tema nu se noteaza da poate tine cont de ia la urmatoarea nota. Funda? Insist!

| ღиαтуღ a răspuns:

Te va certa poozinn...asa cred eulaughing)