| marius2000 a întrebat:

Am decit doua animalute si am camera pentru fiecare: o baie, 2 camere, si o bucatarie. Dar am vrut mai multe camere atunci cind aveam 1 webkinz si am prea multe camere mici si nu am ce sa fac cu ele. Poate sa imi zica cineva ce as putea face cu camerele cele mici

7 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Cu cele mici poti face o baie asa am si eu, sau poti face camere de jocuri de ex carti, scufundarea barcilor, zincoz etc.
Eu am un webkinz si am 11 camere si doar 1 mica : o baie
Nu prea cumpar mici mai mult mijlocii si mari si gradina am 2 happy
Sau poti sa-ti faci o camera ca un fel de camara unde pui borcanele de dulceata de la jocul gradina marmelada si niste frigidere unde pui mancarea happy

| plasticstyle a răspuns:

Da

| Theda a răspuns:

Nu exista nicio posibilitate de ati vinde camerele. Daca doresti sa nu irosesti camerele iti recomand ca si ceilalti oameni, sa le decorezi. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

| luana2001 a răspuns:

Eu am 6 camerela un porc de guinea.
Nu le poti vinde.
Cumpara-le mai multe obiecte si in felul asta le vei folosii util.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Un an nou fericit!happy
Pai si eu am Webkinz(sunt wMokus ) happy
In orice caz, nu le poti vinde.
Cumpara-i mai multe paturi, piane, brad happy
Eu am 8 camere la doar 1 veverita.
Sarbatori fericite... funda?
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am doua animalute webkinz si am 8 camere.Am o bucatarie, o baie, o camera in copac, o gradina, camera lui liana, camera lui pufulica, o plaja, si un salon pe care il folosesc de craciun.
Acum sa trecem la problema ta : camerele mici nu le poti vinde (de fapt nu poti vinde nici o camera), poti sa iti cumperi mai multe lucruri care iti trebuie si le pui in camere.Sau iti poti face plaje ca si mine, salon de Craciun.
Funda? big grin

| PaulaCyrus a răspuns:

De EXEMPLU poti sa le faci o camera de trofee, una de muzica, un de dans, o mcamera de petreceri, un salon spa, o camera npreistorica, un cinema cu un televizor plasma uriaas o camera cu frigidere sau mai cumparati animalute, poti sa iti faci o gradina etc.