| Abs1tr1act1Me a întrebat:

Am dintii galbeni si am incercat sa ii spal de 3 ori pe zi, cu sare, cu bicarbonat etc, etc. Nu merge...
Recent m-am hotarat sa merg la dentist pentru albirea dintilor.
Cat credeti ca ar costa?
Si merge? Adica intr-adevar voi avea dintii albi sau dau banii degeaba?

Răspuns Câştigător
| Mσηιι a răspuns:

Aici este 50 de lei si eu zic ca functioneaza. big grin
Funda?

2 răspunsuri:
| MariusApostol a răspuns:

Dai banii degeaba garantat. Mai bine iti faci un detartraj si periaj profesional, intreaba medicul stomatolog online Dr Resit Ayla http://dentoplus.ro

| leondenisa a răspuns:

La mine a mers de minune. mi-a zis ca este din cauza ca beau mult pepsi dar este pana intr-un milion (100 lei) dar trecuie sati mentii dinti daca mergi la dentist nu inseamna ca dupa aia bei mult pepsi mananci dulciuri nu trebuie sati mentii dinti curati big grin